More Website Templates @ TemplateMonster.com. December03, 2012!

Zákaznická karta

Občas se setkáte s restaurací, kde sbíráte razítka a za deset razítek získáte oběd zdarma. Naše restaurace tuto praxi představuje v pokročilejší elektronické technologii, která nemá ve městě obdobu.

V čem se naše zákaznická karta liší od jiných? Především se liší v tom, že je elektronická a jak je dnes moderní říkat, bude fungovat jako elektronická peněženka. Při každé platbě na ni bude přičten bonus v podobě deseti procent útraty zákazníka. Za každých zaplacených deset korun tak přibude jeden bod, který může zákazník zužitkovat jako jednu korunu. Kdykoliv se pak zákazník rozhodne, může nastřádané body využít k platbě místo peněz. Zákaznická výhoda se nevztahuje jen na obědy, ale za jakoukoliv útratu v restauraci.

Co musím udělat, když chci kartu využívat? Karta je zdarma a jediné co pro její získání musíte udělat, je vyzvednout si ji u našeho personálu, podepsat si ji a vyplnit jednoduchý formulář z důvodu ochrany karty. Při platbě je potřeba personálu předat kartu před uzavřením účtu. Kartu nelze kombinovat s platbou stravenkami. Jinak karta je přenosná tzn.že muže být používána jedna „pro celou rodinu“.

Další informace o zákaznické kartě vám sdělí personál.